Є питання? Звони: +38 097 130 20 13
Лікування і профілактика:

Лечебный массаж в Одессе
Массажист в Одессе
Баночный массаж
Лечение боли в спине
Китайский массаж Ань Мо
Противопоказания к проведению массажа
Часто задаваемые вопросы
Адреса та контакти

Лікувальний масаж в Одесі.

Лікувальний масаж в Одесі
Шановні пані та панове, радий вітати Вас на сайті!
lechebnyj-massazh-v-odesse-na-domu

Інтерес до медицини з'явився у мене ще в шкільні роки. Я завжди з цікавістю спостерігав за тренером, який міг з легкістю вправляти вивихи / підвивихи, отримані під час тренувань.

Надалі я багато займався спортом. Вибравши легку атлетику - успішно рухався в цьому виді спорту. Я потрапив в команду олімпійського резерву України до найкращому тренеру СРСР. У 1991 році я став Майстром спорту СРСР з бігу на 800 метрів з особистим рекордом 1 хвилина 47 секунд. Тут звичайно були великі навантаження, серйозні тренування і не обходилося без травм. Вже тоді я замислювався, як витримувати сильні навантаження і не травмувати ноги. У легкій атлетиці дуже важливо підтримувати ноги у відмінній формі.

У школі олімпійського резерву були грамотні доктора, вони швидко відновлювали спортсменів. Всі вони стверджували - чим швидше надати допомогу при травмі, тим менше часу знадобиться для відновлення здоров'я. Не менш важливим, щоб не забивати м'язи ніг після сильної тренування робити масаж / самомасаж ніг. Це сприяє зняттю спазм м'язів, розблокування тригерних точок і поліпшенню роботи лімфи.

Це підштовхнуло мене до навчання масажу, я спочатку робив самомасаж, потім масаж колегам спортсменам, це дійсно допомагало. З того часу я почав більше цим цікавитися, поступово вникаючи в цю нову для себе тему. В результаті я прийшов до висновку, що медичні препарати не завжди приносять користь, лікування руками може бути значно ефективніше ліків.

У 1990 році я вступив до Запорізького Державний Медичний Університет(спеціальність - лікувальна справа). А в 2001 році пройшов навчання і отримав диплом масажиста. Під час навчання я остаточно переконався, що цей вибір дасть мені можливість себе реалізувати.

Мій практичний досвід почався в медичному центрі КУООМЦПЗ м.Одеси, де я пропрацював півроку, потім було неврологічне відділення лікарні. Основні групи пацієнтів - це люди проходять реабілітацію після інсультів і люди з патологією хребта (сколіоз, кіфоз, остеохондроз, радикуліт). Також часто зустрічалися захворювання суглобів, різного роду невралгії і наслідки переломів.

Робота в центрі мені приносила задоволення - приємно бачити позитивний результат, люди, які не могли прийти без сторонньої допомоги - йшли самостійно і були дуже вдячні нам. Це стимулювало мене розвиватися далі - я хотів стати людиною, яка руками лікує спину, а не просто мне її.

У цьому медичному центрі я працював 7 років, тут з'явилися мої перші клієнти, з деякими з них я працюю по сьогоднішній день.

У 2008 році я вирішив працювати самостійно і пішов у приватну практику.

Я постійно займаюся своїм розвитком, вивчаю новітні методи і способи масажу. Маючи чималий практичний досвід і відвідуючи різні тренінги, семінари та конференції провідних фахівців у цій галузі до мене прийшло розуміння, з'явилися свої напрацювання і прийоми масажу. Інтерес до професії підтримує мене всі ці роки, стимулюючи розвивати себе, щоб допомагати людям.

massazh s vyyezd na dom-v-odesse

Лікувальний масаж - це розробка м'язів, тканин, суглобів, які зараз нееластична і непрацездатні
Послуги професійного масажу в Одесі.
Лікувальний масаж входить практично в усі програми лікування та реабілітації. Загальний масаж дозволяє зняти біль, покращує кровообіг і відновлює тканини.
Масажист виїжджає з розкладним масажним столом і всіма витратними матеріалами.
Послуги: Класичний масаж, Спортивний масаж, Оздоровчий масаж, Антицелюлітний масаж, Глибокий масаж